• پاسخ به سوالات شما

  سوالات خود را برای ما بفرستید،تیم مشاوران سایت آموزش مسائل جنسی 2020 در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهد داد-برای ارسال سوال خود از طریق ادامه مطالب اقدام کنید

  ارسال سوال
 • درباره سایت ما

  این سایت در حال حاضر دارای بزرگترین دایرکتوری از موضوعات آموزشی در زمینه زناشویی و جنسی در ایران است،هدف این سایت همانگونه که از روز اول گفتیم ارتقا سطح دانش جنسی در کشورمان می باشد

  ادامه مطلب
 • فروشگاه سایت

  برای خرید ایمن شما،فروشگاه سایت افتتاح گردید،دقت کنید که این فروشگاه دارای محصولاتی با کیفیت مناسب و قیمت عالی می باشد و همه اجناس موجود از طرف سایت دارای گارانتی خرید هستند

  ورود به فروشگاه

 

 توضیحات ضروری آموزش مسائل جنسی 2020

آدرس فیسبوک ما:https://www.facebook.com/groups/zanashoi
ارسال سوال به ما:برای ارسال سوال به ما اینجا کلیک کنید
آرشیو سوالات:برای مشاهده همه سوالات ارسال شده به سایت اینجا کلیک کنید
ارتباط با مدیریت:09339928559    armin.aramfar@gmail.com
راهنمایی:برای مشاهده مطلب خود به قسمت های پایین تر صفحه بروید
اطلاعیهسری جدید پاسخ به سوال ها ارسال شده»برای مشاهده کلیک کنید

اطلاعیه بسیار مهم(کلیک کنید)

خرید آنلاین&دریافت آنلاین

محصولات زیر خرید آنلاین هستند-یعنی پس از پرداخت وجه از طریق تمام کارت های عضو شتاب لینک دانلود برای شما نمایش داده شده و می توانید دانلود را آغاز کنید(البته یک نسخه از آن هم همزمان به ایمیلتان ارسال می شود)

درمان کامل زودانزالی   بسته ویژه دوران بارداری

افزایش سایز آلت تناسلی مردانه   بسته ویژه دانستنی های پرده بکارت(نگهداری و ترمیم)

   

همه چیز درباره شب زفاف   بسته ویژه عشق پایدار

آموزش آمیزش جنسی   آموزش جامع بوسیدن

دیگران را مجذوب خود کنید   بسته ویژه کسب درآمد

 

 

ریشه یابی خیانت

ارسال شده توسط احسان در چهارشنبه 21 اسفند 1392 19:24  •  0 نظر  • بدون موضوع / بدون موضوع

 


چرا خیانت...؟!

 

 

«اکنون در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج مردم تنها و بی هویت شده اند و خود کنترلی در آنها ضعیف شده و لذا ترسی از شناخته شدن ندارند. به همین دلیل وقوع جرائم در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج افزایش یافته است. در این شهرها افراد تجانس فرهنگی خود را از دست داده اند.»
فرارو- یک جامعه شناس گفت: «اکنون در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج مردم تنها و بی هویت شده اند و خود کنترلی در آنها ضعیف شده و لذا ترسی از شناخته شدن ندارند. به همین دلیل وقوع جرائم در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج افزایش یافته است. در این شهرها افراد تجانس فرهنگی خود را از دست داده اند.»

دکتر امان الله قرایی مقدم جامعه شناس و استاد دانشگاه در گفتگو با فرارو گفت: «مهم ترین عامل افزایش آسیب های اجتماعی همچون طلاق، خیانت و قتل، کمرنگ شدن هویت ملی، ارزش ها و هنجارهای فرهنگی و دچار شدن جامعه به آنومی است.»

وی ادامه داد: «جامعه ما دچار آنومی و پریشان فکری است و باورها و اعتقادات و به طور کلی سرمایه اجتماعی در ایران تضعیف شده است.»

این استاد دانشگاه تصریح کرد: «اکنون در داخل جامعه، هویت ملی و میراث فرهنگی مورد کم توجهی قرار می گیرد و از بیرون جامعه مورد تهاجم قرار می گیریم و خارجی ها سعی می کنند چیزهایی که ما به دلیل برنامه ریزی ها و نظارت های غلط و نیز دخالت های سیاسی خود از دست داده ایم را جایگزین کنند.»

وی خاطرنشان کرد: «در نتیجه وقتی جامعه هویت خود را از دست می دهد، در واقع به سمت تنهایی و بی هویتی می رود. به سمتی که ترسی از شناخته شدن ندارد، چون به ارزش ها پایبندی ندارد و هنگامی که انسان تنها می شود خودکنترلی در وی ضعیف شده و آنگاه به انواع آسیب های اجتماعی روی می آورد.»

وی ادامه داد: «اکنون در شهرهای بزرگ مانند تهران و کرج مردم تنها و بی هویت شده اند و خود کنترلی در آنها ضعیف شده و لذا ترسی از شناخته شدن ندارند. به همین دلیل وقوع جرائم در شهرهای بزرگی مانند تهران و کرج افزایش یافته است. در این شهرها افراد تجانس فرهنگی خود را از دست داده اند.»

قرایی مقدم در پاسخ به این سوال که علت کمرنگ شدن هویت ملی و ارزش ها در میان مردم چیست؟، گفت: «کمرنگ شدن هویت ملی و ارزش ها دو علت دارد.»

وی ادامه داد: «دسته اول عوامل درون زا است. یعنی برنامه ریزان آموزشی، پرورشی، اخلاقی، رفتاری، سیاستمداران و غیره آن دقت های لازم را به عمل نیاوردند و به ارزش ها و میراث فرهنگی گذشته کشور پشت پا زدند. کسانی که گفتند این کشور تاریخ ندارد و تاریخ آن به همین صد سال اخیر خلاصه می شود. در نتیجه این سوال برای جوانان ایجاد شد که چرا با این تاریخ اندک نباید از غربی ها تقلید کنیم؟»

وی افزود: «اما دسته دوم عوامل برون زا است. تئوری مارشال مک لوهان و هارولد لاسول و دیگران برای چه بود؟ قصد آنها از جامعه شناسی ارتباطات مغزشویی و دور کردن افراد جوامع غیرانگلوساکسون از فرهنگ خود و گرایش آنها به فرهنگ انگلوساکسون بود.»

قرایی مقدم با بیان اینکه بحث جهانی شدن به میزان بسیار زیادی می تواند در بی هویتی ملت ها نقش داشته باشد گفت: «در گذشته چندین هزار زبان در دنیا وجود داشته در حالی که اکنون طبق گزارش سازمان ملل تنها به 419 زبان رسیده است.»

قرایی مقدم در پاسخ به این سوال که چرا در کشوری مانند آمریکا که مهاجرپذیر است و انواعی از قومیت ها و با زبان های مختلف در این کشور ساکن هستند اما فرهنگ آمریکایی حذف نمی شود؛ بلکه فرهنگ مهاجران در فرهنگ آمریکایی هضم می شود؟، گفت: «علت آن این است که فرهنگ میزبان تلاش می کند فرهنگ مهمان را زیر سلطه خود بگیرد.»

وی ادامه داد: «مسئولین آمریکایی اجازه نمی دهند فکری غیر از فکر آمریکایی در جامعه وجود داشته باشد. آمریکا سالی بیش از 200 میلیارد دلار خرج تبلیغ آمریکای بزرگ می کند. یک ایرانی اگر بخواهد شهروند آمریکا شود ابتدا تاریخ آمریکا را از او امتحان می گیرند.»

وی با بیان اینکه ما در ایران کار فکری و فرهنگی انجام نمی دهیم گفت: «به موسیقی ایرانی نگاه کنید که چه سرنوشتی پیدا کرده است. لباس ایرانی را ببینید که به چه سرنوشتی دچار شده است. بنابراین وقتی شما عنصرهای فرهنگی جامعه خود را تضعیف کردید، عنصرهای فرهنگی بیگانه، افراد جامعه شما را تسلیم می کنند.»

قرایی مقدم با بیان اینکه بروز ناهنجاری هایی مانند طلاق و خیانت تنها سوغات غرب نیست گفت: «همانطور که گفتم بخشی از علت بروز این ناهنجاری ها کم کاری های داخل جامعه است.»

 

 
خیانت

قرایی مقدم در پاسخ به این سوال که چرا آمریکایی ها که کار فرهنگی می کنند نیز با بحران هایی مانند طلاق مواجه هستند؟، گفت: «آنها نیز با بحران دوری از خانواده اصیل آمریکایی روبرو هستند.»

وی ادامه داد: «ممکن است یکی از علل بروز این ناهنجاری در غرب تقابل دو ارزش "آزادی" و "تحکیم خانواده" باشد که در آن جوامع آزادی در اولویت قرار می گیرد. این موضوع در کنفرانس 1978 در مصر بررسی شد. وقتی در این جوامع سقط جنین آزاد می شود بی بندوباری افزایش پیدا می کند.»

ادامه این مطلب مخصوص اعضای سایت است

برای عضویت در سایت کلیک کنید

لینک ثابت

هیچ نظری تابحال برای این پست ارسال نشده است ! اولین نفر باشید ...

ارسال نظر

برای افزایش امنیت لطفا کدی را که در تصویر زیر می بینید در کادر وارد کنید :
CAPTCHA Image   Reload Image
Enter Code*: